PSYCHOMED

Ośrodek Diagnostyki i Psychoterapii

Gabinet

Dorota Czarnecka-Trębicka

d2

 

 

Czasem, aby wysłuchać samego siebie, potrzebny jest świadomy słuchacz. Rzeczy zobaczone i nazwane przestają obezwładniać.

 

Jestem psychologiem z kilkunastoletnim stażem pracy, na zaawansowanym etapie spełniania warunków certyfikacji przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Specjalizuję się w psychoterapii osób dorosłych i młodzieży. Mam też doświadczenie w zakresie pracy diagnostycznej i terapeutycznej, dotyczącej problemów wychowawczych i szkolnych.

 

Kwalifikacje potrzebne do pracy terapeutycznej uzyskiwałam uczestnicząc w wielu specjalistycznych kursach i szkoleniach. Ukończyłam 4 – letnie studia z zakresu podstaw i szczegółowych problemów psychoterapii, w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Moja praca podlega systematycznej superwizji przez certyfikowanego superwizora. W ramach pogłębiania kompetencji uczestniczyłam w terapii szkoleniowej.

 

Pracowałam w poradni psychologiczno-pedagogicznej, placówkach opiekuńczo-wychowawczych, szkołach. Swoje kompetencje terapeutyczne wzbogacałam podczas stażu na Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic i Zaburzeń Behawioralnych w Katedrze Psychoterapii UJ CM w Krakowie. Od 9 lat pracuję w Poradni Zdrowia Psychicznego, gdzie zajmuję się terapią pacjentów doświadczających szerokiego spectrum problemów w funkcjonowaniu psychicznym, a także np. w relacjach interpersonalnych, partnerskich, rodzinnych.

 

Mój styl pracy bazuje na podejściu psychodynamicznym, jednak, w zależności od potrzeb pacjenta, pracuję integrując różne metody. Kieruję się zasadami określonymi przez Kodeks Etyczny Psychoterapeuty PTP, takimi jak np. tajemnica zawodowa, szacunek do pacjenta. Przywiązuję wagę m. in. do partnerstwa w terapii oraz odczytywania niepowtarzalnego kontekstu życia zgłaszającej się osoby.

 

Numer telefonu, w celu umawiania terminów wizyt 602 171 066.

Adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KWANT Kielce