PSYCHOMED

Ośrodek Diagnostyki i Psychoterapii

Jako psychoterapeuta mam 17-letnie doświadczenie kliniczne. Leczę osoby
z zaburzeniami afektywnymi, lękowymi, odżywiania, zaburzeniami osobowości, osobami doświadczającymi różnego rodzaju kryzysów (rozwojowe, osobiste, w związkach). Pracuję z dorosłymi oraz młodzieżą od 16 roku życia.
Lubię pracować z parami (również rodzicielskimi) oraz pacjentami z zaburzeniami osobowości, głównie borderline, zależnymi, symbiotycznymi, mającymi problemy z własna tożsamością i separacją. Interesuje mnie wczesna relacja dziecka z obiektem i jej implikacje w życiu człowieka. Chętnie w związku z tym zajmuję się pomocą młodym matkom, kobietom w ciąży i planującym ją.

Jestem absolwentką Wydziału Pedagogiki i Psychologii UMCS w Lublinie. Ukończyłam Podyplomowe Studium Logopedii oraz Podyplomowe Studium Psychoprofilaktyki na tej samej uczelni. Od roku 2007, po ukończeniu całościowego 4-letniego Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego, jestem dyplomowanym psychoterapeutą. Pracę swą superwizuję systematycznie u p. Magdaleny Nałęcz-Nieniewskiej i p. Romana Kwiatkowskiego.


 

 


Tel: 609-557-940;
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
" target="_parent">

Proszę dzwonić w godzinach 8-21 i uwzględnić fakt,
że w czasie pracy z pacjentem nie odbieram telefonu.


http://www.psychoterapia-wodnicka.pl

Copyright © 2014. All Rights Reserved.